سلام، ممکن است با مطالعه‌ی سؤال‌های متداول زیر، پاسخی برای سؤال خود پیدا کنید. این سؤال‌ها، متداول‌ترین پرسش‌هایی هستند که کاربران سایت تا کنون داشته‌اند. اگر پاسخ مفیدی در بین موارد زیر پیدا نکردید، می‌توانید از فرم رو‌به‌رو استفاده کرده و سؤال خود را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ خواهند داد.

پرسش‌های متداول

در حال حاضر هزینه‌ی ارسال سفارش برای هر بسته در تهران و شهرستان مبلغ ۲۰ هزار تومان می‌باشد. در برخی از طرح‌های تخفیفی هزینه ارسال به عنوان تخفیف قلمداد خواهد شد.

در صورتی‌که به صورت آنلاین خرید انجام می‌دهید این هزینه به صورت خودکار به مبلغ سبد خرید شما افزوده خواهد شد. در صورتی‌که گزینه‌ی پرداخت پس از ارسال را انتخاب می‌کنید، در صورت‌حساب صادر شده که به همراه کالا برای شما ارسال می‌شود، محاسبه خواهد شد.

برای سفارش‌های تهران، در صورتی‌که قبل از ساعت ۱۶ و در روز کاری سفارش ثبت شده باشد، در همان روز کاری ارسال خواهد شد. برای سفارش‌های بعد از ساعت ۱۶ در روز کاری بعد ارسال انجام می‌شود. برای شهرستان‌ها در همان روز کاری و یا صبح روز کاری بعد به پست تحویل داده می‌شود.

زیرساخت استفاده شده در سایت بسیار امن بوده و نماد اعتماد الکترونیکی هم برای سایت دریافت شده است. هیچ گونه اطلاعاتی از شما بدون اطلاع دریافت نمی‌گردد و تمامی اطلاعات دریافت شده تحت حفاظت کامل باقی می‌مانند.

در صورتی‌که برای سفارش توضیحاتی ننوشته باشید، قبل از ارسال سفارش با شما تماس تلفنی برقرار خواهد شد. برای سفارش‌های شهرستان در صورتی‌که اطلاعات هنگام ثبت‌نام کامل باشد، با شما تماس گرفته و بسته تحویل پست خواهد شد.

فاکتور خود را می توانید از ایمیلی که برایتان ارسال می‌کنیم دریافت کنید. همچنین برای بسته‌های ارسالی فاکتوری ضمیمه خواهد شد.

تماس با ما